O FIRMIE


Firma TES sp. z o.o. od wielu lat współtworzy polską branżę budowlaną. Od momentu rozpoczęcia funkcjonowania w 1991 roku Spółka zaangażowana była w produkcję i obrót materiałami hydroizolacyjnymi. Początkowo zajmowała się produkcją pap asfaltowych na tekturze. W roku 1997 uruchomiona została produkcja pap na welonie z włókien szklanych.

Poprzez wdrażane udoskonalenia procesu produkcyjnego i nowe technologie Spółka osiągnęła optymalne warunki dla dynamicznego rozwoju. Pozwoliło to na znaczne rozszerzenie oferty. TES sp. z o.o. wytwarza wysokiej jakości produkty przeznaczone do wykonywania zabezpieczeń przeciwwodnych w budownictwie, w szczególności jako materiały hydroizolacyjne w budownictwie ogólnym, oraz jako materiały dachowe w budownictwie przemysłowym i dachach płaskich.

Spółka nieustannie podnosi normy jakościowe, dbając, by do Klienta trafiał produkt najwyższej jakości.

„Bezpieczny dach nad Twoją głową” – od 25 lat to hasło jest misją i celem działania firmy TES. Nasze papy i masy asfaltowe, które spełniają wysokie wymagania branży budowlanej, zapewniają bezpieczeństwo i komfort w ich stosowaniu i użytkowaniu. Jako Wasz wieloletni partner przede wszystkim cenimy sobie doskonałe relacje, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dokładnie poznać potrzeby i stworzyć ofertę, która będzie odpowiedzią na Wasze problemy i oczekiwania.

Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego precyzyjnie kontrolujemy jakość naszych wyrobów, dlatego współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi i sprawdzonymi dostawcami, dlatego nieustannie podnosimy standardy obsługi. Profesjonalny dział handlowy, kompetentni przedstawiciele handlowi, sprawna logistyka, rzetelne doradztwo – to wszystko zapewni Wam obsługę na najwyższym poziomie. A nasi profesjonalni pracownicy są do Waszej dyspozycji.

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z filarów rozwoju nowoczesnej organizacji są technologie i stała potrzeba zmian. Czasy się zmieniają, a my wciąż chcemy być przez Was postrzegani jako partner godny zaufania z kompleksową ofertą. Dlatego sukcesywnie doskonalimy nasz wizerunek, wprowadzamy zmiany techniczne i logistyczne, a wnikliwa analiza rynku pozwala nam stale dopasowywać ofertę do rosnących potrzeb rynkowych. To wszystko jest możliwe, dzięki naszym kompetentnym pracownikom, a przede wszystkim dzięki Waszemu zaufaniu, jakim nas obdarzacie.